Zoznam produktov značky Alaska elk

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek
 • Komplet Extreme Lite Pro III

  Komplet Extreme Lite Pro III

  229,00 €

  Celoročne využiteľný model Extreme Lite Pro III v hnedo-zelenom prevedení ponúka skvelý ergonomický strih bundy aj nohavíc. Nepremokavé YKK zipsy, kapucňa a vyvýšený pás nohavíc. Samozrejmosťou pri nohaviciach Alaska je možnosť prispôsobenia ich šírky v páse, na lýtkach a spodku nohavíc, záleží na vašich potrebách. Všetky povrchové materiály pri tomto modely sú Hi-Dry™ čo znamená, že odpudzujú vodu a nečistoty.

 • Komplet Superior Moss Brown

  Komplet Superior Moss Brown

  299,00 €

  Vďaka Pritex technológii celoročne využiteľný prémiový model Superior vo farebnom prevedení Moss Brown ponúka skvelý ergonomický Slim-Fit strih bundy aj nohavíc, pogumované a nepremokavé YKK zipsy, kapucňu, vyvýšený pás nohavíc a odvetrávacie otvory na stehnách a v podpazuší. Samozrejmosťou pri nohaviciach Alaska je možnosť prispôsobenia ich šírky v páse, na lýtkach a spodku nohavíc, záleží na vašich potrebách. Všetky povrchové materiály pri tomto modely sú Hi-Dry™ čo znamená, že odpudzujú vodu a nečistoty.

 • Mikina Juneau BlindTech...

  Mikina Juneau BlindTech Invisible

  67,50 €

  Mikina Juneau od fínskeho výrobcu Alaska Elk 1795 vo farebnom prevedení BlindTech Invisible, ThermoDry technológia použitého vlákna zamedzuje stratám tepla a výborne odvádza pot, vďaka čomu vás udrží v tepelnej pohode pri rôznych aktivitách aj počasí. Vnútorná strana mikiny zložená z malých štvorcov zabezpečuje flexibilitu pri pohybe a neobťažuje pri fyzickej aktivite v prírode.

 • Nohavice Predator

  Nohavice Predator

  135,00 €

  Celoročné nohavice Alaska Elk 1795 Predator

 • Šiltovka BlindTech

  Šiltovka BlindTech

  19,90 €

  Šiltovka Alaska Elk 1795 s vodoodpudivou povchovou úpravou a nastaviteľnou veľkosťou vo farebnom prevedení BlindTech

 • Šiltovka Brown

  Šiltovka Brown

  19,90 €

  Šiltovka Alaska Elk 1795 s vodoodpudivou povchovou úpravou a nastaviteľnou veľkosťou